16 rokov skúseností
12+ jazykov administrácie e-shopu
20+ hlavných svetových mien
50+ integrácii v cene kontraktu
20+ partnerských spoločností

Predávajte kdekoľvek. Spravujte na jednom mieste.

TheShop je univerzálna administrácia e-shopu pripravený na správu viacerých predajných tokov z jedného miesta. Rastovo priaznivá multi-doménová, multi-ménová a multi-jazyčná platforma so silnou zákazníckou podporou a integráciami pripravená na okamžité použitie, ktorá prináša špičkový zážitok z nakupovania.

Vytvárame riešenia e-commerce budúcnosti pre stredné a veľké e-shopy v celej Európe. Naša platforma TheShop predstavuje novú éru vývoja e-commerce založeného na princípoch headless, oddelením používateľského rozhrania (frontstore) od obchodnej logiky (backend), čo poskytuje neobmedzené možnosti technologií na škálovanie vašeho e-commerce podnikania.

Našimi klientmi sú e-shopy akoBajaBee.sk,Outdoorlive.sk,DoxBox.sk,Leonarto.sk,Chutnaj.sk,BlueMondays.sk,GreenWay.sk,FutbalTour.sk,CreativePro.sk a dalsí, ktorí riadia svoje e-commerce podnikanie pomocou administrácie TheShop. Náš tím spolupracuje od roku 2017 a má viac ako 16 rokov skúseností s vývojom a ecommerce.

MIGRÁCIA EXISTUJÚCEHO E-SHOPU S ĽAHKOSŤOU

S prechodom na TheShop Vám pomôžeme. Transformácia na inovatívny prístup, ktorý oddeľuje dizajn od administratívy bez rizika narušenia Vášho existujúceho biznisu. 

Stabilná migrácia dát z existujúceho riešenia. Prémiová podpora a prístup. Využívajte výhody rýchlej a funkčnej administrácie z jedného miesta.

BUDUJTE PREDAJNÉ KANÁLY

Sústreďte zdroje na predajné kanály, ktoré Vám fungujú. Oprite sa o flexibilitu a efektivitu pri vytváraní škálovateľných frontstorov (web, sociálne siete, kamenný obchod). 

Efektívny vývoj s nami overenými dodávateľmi. Možnosť využiť predpripravených šablón. Rýchlejší, lacnejší a diverzifikovaný vývoj.

KONTROLOVANÝ RAST

Škálujte biznis a zvýšte predaj. Poľahky analyzujte dáta, zlepšite zákaznícku skúsenosť a predávajte viac. 

Analýza kľúčových parametrov. Dáta a štatistiky zo všetkých predajných kanálov na jednom mieste.

 

Naše služby

  • bezplatná konzultácia na mieru pre vaše potreby e-shopu

  • administrácia ma aktuálne dostupných 12 jazykov s možnosťou rozšírenia podľa vašich potrieb

  • z jednej administrácie môžete riadiť neobmedzený počet e-shopov (domén) v ľubovoľných krajinách po celom svete. Neexistujú obmedzenia!

  • prepočet z EUR do akejkoľvek svetovej meny je automatizované podľa aktuálnych výmenných kurzov

  • omnikanál technológia umožňuje prijímať objednávky z rôznych zariadení okrem mobilných telefónov, počítačov a tabletov aj predajných kioskov

  • live prezentácia administračného prostredia (softvéru)

  • zdarma testovacia verzia administrácie aj frontstore šablóny e-shopu

  • všetky integrácie v cene kontraktu - platobné brány, dopravné a skladové systémy, fakturačné, marketingové či analytické nástroje

  • 3 cenové úrovne služby podľa veľkosti vašeho podnikania

  • helpdesk, live chat, tiketovací systmém

  • báza znalostí a zákaznícky portál na sledovanie vašich hlásení a požiadaviek na helpdesk alebo vývojársky tím

Spoznajte nás lepšie na sociálnych sieťach

Medzi našich klientov patria

Benefit pre vás

S kódom „Pricemania katalóg“ získate bezplatné poradenstvo, alebo konzultáciu pri expanzii vašeho e-shopu do zahraničia s našim zákazníckym špecialistom, alebo CEO spoločnosti.

arrow
foto Ivan Šidla CEO & spoluzakladateľ, TheShop
Pozrite si aj ďalšie firmy z kategórie

E-shopové riešenia - prenájom e-shopu